У Шокіна пояснили, що "команду Сакварелідзе" не звільняють, а перепризначають

У генпрокуратурі пояснили, що співробітників Генінспекції ГПУ не звільняють, а перепризначають на нові посади
Depo.Влада
24 березня 2016 17:34
ФОТО: depo.ua

Про це повідомив під час брифінгу прокурор ГПУ Владислав Куценко, передає depo.ua.

Куценко зазначив, що це бюрократична процедура, до якої вдаються, коли ліквідуються одні підрозділи відомства, і створюються нові.

Зокрема, він назвав ряд прізвищ із так званої "команди Сакварелідзе", яких начебто хочуть звільняти з посад.

"Терещенко Ольга, Шевчук Наталія, Ткачова Алла, Грищенко Інна, Марчук Роман, Семко Василь, Кирійчук Максим,Тофанюк Сергій, Праскурніков Олександр, Абдулаєв Ісмаіл, Мельниченко Олександр, Сімонов Яніс (представляє держобвинуваченя по справі "діамантовий прокурорів").
Ви бачите скільки людей перепризначені до нового структурного підрозділу Генінспекції. І вони працюють", - сказав Куценко.

Він зазначив, що Сакверелідзе своїми заявами вводить в оману громадськість.

"Всі ці процеси пов'язані з тим, що одні відділи ліквідовуються, а інші створюються – це називається попередження про звільнення. Це не говорить про те, що особа звільнена з посади. Це документ означає, що управління, в якому працювали вказані особи ліквідовано. У зв'язку з цим їх попереджають, що вони можуть бути звільнені. І при цьому кожній особі запропоновано вакантні посади", - пояснив Куценко.

Нагадаємо, сьогодні Сакварелідзе заявив, що у ГПУ звільняють слідчих, які брали участь у справі проти "діамантових прокурорів" – екс-заступника прокуратури Київщини Олександра Корнійця та заступника керівника ГСУ Генпрокуратури Володимира Шапакіна.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада