У Савченко дуже болять ноги, що пов'язано з нирками, – правозахисниця

У Надії Савченко – української льотчиці, викраденої російськими окупантами, яка незаконно утримується в СІЗО і голодує в знак протесту, дуже болять ноги, що пов'язано з нирками
Depo.Влада
20 березня 2016 23:53
ФОТО: depo.ua

Про це у "Фейсбуці" написала російська журналістка Вікторія Івлєва з посиланням на члена громадської спостережної комісії (ГСК) Ростовської області Валентину Череватенко, яка побувала разом зі своїм колегою Володимиром Катасонова 20 березня у Надії Савченко в СІЗО в місті Новочеркаськ, передає depo.ua.

"Про здоров'я (Наді): вага стоїть 66 кг, температура 36,6; тиск 100/60. Дуже болять ноги, особливо ліва. Підозрює, що це пов'язано з нирками, особливо лівою. Просила еластичні бинти. Не можна. Їй обіцяли два дні тому компресійні панчохи. Але і сьогодні їх не було. Поїхали з Володею, купили. Передали. Сподіваюся, що вона їх вже отримала", - повідомила Череватенко.

#FREESAVCHENKO НАДЯ, ЖИВИ!Сегодня в очередной уже пятый раз моя прекрасная подруга Валентина Череватенко из общественн...

Опубліковано Викторією Ивлевою 20 березень 2016 р.

Нагадаємо, вирок Надії Савченко російський суд почне оголошувати 21 березня, на що відведено два дні. Перед вироком у всьому світі проходять акції в підтримку льотчиці, її підтримують відомі політики, громадські діячі та діячі культури.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада