У санкційний список РНБО внесли неіснуючих журналістів, - ЗМІ

У санкційний України список потрапили чотири латвійських журналіста, однак, тільки один із фігурантів є реальною людиною
Depo.Влада
18 вересня 2015 08:58
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на Delfi.

У список потрапили чотири журналіста латвійської газети "Вести сегодня", яким на рік заборонений в'їзд на територію країни: Едуард Ельдаров, Володимир Бучельников, Ерік Ругальский і Микола Кабанов.

За інформацією видання, в цьому списку реальна людина тільки одна - колишній депутат Сейму Кабанов, інші троє - псевдоніми, під якими працюють інші журналісти газети "Вести сегодня" і порталу Vesti.lv.

Нагадаємо, у четвер, 17 вересня, після міжнародної критики РНБО вирішила вилучити з санкційного переліку шість журналістів відомих західних засобів інформації - двох британців і росіянина з британської телерадіокорпорації "Бі-Бі-Сі", двох іспанських і одного німецького журналіста. Але ще один іспанський журналіст, Сесар Відаль, у списку залишився - в РНБО нагадали, що він був "спостерігачем" на незаконному "референдумі" у Криму на початку його окупації навесні 2014 року.

Усього в первісній версії переліку, ще до вилучення згаданих шести журналістів, було 388 фізичних осіб і 105 юридичних. Це вже другий такий український санкційний список.

Згодом журналістка з Казахстану Ольга Коваленко висловила здивування тим, що опинилася в переліку нових осіб, проти яких Україна застосовує санкції.

Більше новин читайте на Влада.depo.ua