У "Самопомочі" знайшли заміну Насірову

У "Самопомочі" пропонують замінити скандального керівника ДФС Романа Насірова
Depo.Влада
28 жовтня 2015 16:20
ФОТО: depo.ua

Про це повідомив депутат фракції "Самопоміч", перший заступник голови Комітету з питань податкової та митної політики Андрій Журжій, за підумками зустрічі представників Комітету із представниками посольств Великої Сімки.

Замість Насірова на цю посаду пропонують підтримати голову парламентського комітету з питань податкової та митної політики Ніну Южаніну.

“Ми будемо обговорювати це питання і в нашій фракції, і з колегами по коаліції. Але з одного боку, враховуючи всі ті прогалини, які є в роботі пана Насірова на сьогодні, і той поступ у розробці концепції податкової реформи, який став можливим не без зусиль пані Южаніної – ми пропонуємо Ніну Петрівну на голову Державної фіскальної служби України”, – констатував він.

“Сьогодні, під час зустрічі з представниками посольств Великої Сімки, був презентований проект податкової реформи, напрацьований в комітеті – “Податкова реформа 2016”. Цей проект передбачає фіскальну лібералізацію”, – зазначив нардеп.

Він констатував, що представникам посольств були презентовані ключові аспекти законопроекту, основні розрахунки, було показано, що бюджет не зазнає втрат, є досить непогані компенсатори.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада

Мітки: дфс, Насіров