Гройсман розповів, чим закінчилися консультації щодо закону про спецконфіскацію

Робоча група Верховної Ради доопрацювала законопроект про спецконфіскацію, він був знову поданий на розгляд парламенту
Depo.Влада
17 березня 2016 10:28
ФОТО: depo.ua

Про це під час засідання Ради повідомив спікер парламенту Володимир Гройсман, передає depo.ua.

"Вчора була створена робоча група щодо доопрацювання закону про спецконфіскацію. Насправді доопрацьований законопроект переподаний, вчора він був розміщений на сайті Верховної Ради України. Я думаю, що сьогодні ми його обговоримо, висловимося щодо подальших наших дій", - сказав Гройсман.

Нагадаємо, 15 березня Рада на ранковому і вечірньому засіданнях на вимогу фракції "Народний фронт" голосувала за включення до порядку денного законопроектів №4057, а також №3196 (про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо невідворотності покарання осіб, які вчинили тяжкі та особливо тяжкі злочини), однак голосування виявилися нерезультативними.

Голова ВР Володимир Гройсман запропонував депутатам у четвер, 17 березня, після консультацій розглянути ці законопроекти.

 16 березня, депутат від НФ Юрій Береза заявив, що фракція завтра знову заблокує трибуну, якщо парламент відмовиться розглядати законопроект №4057, який надає право конфіскувати заарештовані активи екс-президента Віктора Януковича та високопосадовців часів його президентства на загальну суму 1,5 мільярда доларів.

В свою чергу, лідер фракції "Блок Петра Порошенка" Юрій Луценко анонсував зміну неякісного закону про спецконфіскацію.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада