У Раді зареєстрували проект постанови про скасування підвищення зарплат нардепам

У Раді зареєстрували проект постанови №5323 про внесення змін в постанову "Про висновки і пропозиції до проекту закону України про державний бюджет України на 2017 рік
Depo.Влада
31 жовтня 2016 19:54
ФОТО: depo.ua

Відповідна інформація оприлюднена на сайті парламенту, передає Depo.ua. 

Нагадаємо, на нараді у понеділок, 31 жовтня, лідери парламентських фракцій і груп домовилися про те, що у вівторок, 1 листопада, Рада розгляне питання скасування підвищення зарплат народним депутатам.

Як повідомлялося раніше, 20 жовтня постановою №5000-П народні депутати одночасно прийняли в першому читанні проект держбюджету-2017 і підвищили з 1 листопада 2016 р. собі зарплату. Так, посадовий оклад спікера Ради складе 30 мінімальних зарплат, або 43,5 тис. грн, а рядового нардепа - 25 мінімальних зарплат (36,3 тис. грн).

Для багатьох народних обранців це стало новиною, так як не всі були в курсі наявності такого пункту в ухваленій постанові. У зв'язку з цим ряд парламентаріїв виступили проти підвищення собі зарплати і зажадали скасувати це рішення.

25 жовтня спікер Ради Андрій Парубій заявив, що 1 листопада в парламенті відбудеться голосування за скасування підвищення зарплати народним депутатам.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада