Шокіна викликали у Раду

У Верховній Раді вимагають звіту генерального прокурора Віктора Шокіна щодо роззслідування справ щодо колишніх посадовців режиму Януковича
Depo.Влада
17 березня 2016 13:11
ФОТО: depo.ua

З такою вимогою звернулась нардеп від "Самопомочі" Олена Сотник під час розгляду законопроекту про спецконфіскацію майна Януковича і його соратників, передає depo.ua.

"Ми маємо цей законопроект (про спецконфіскацію, - ред.) розглянути по повній процедурі у другому читанні з відкритим засіданням комітету правоохоронних органів, з внесенням поправок і внесенням на розгляд у зал тільки консенсусного документу", - заявила Сотник.

"Я пропоную депутатам підтримати вимогу щодо виклику у Раду ГПУ. Хай вона прозвітує про розслідування даних справ, щоб ми розуміли, чому ми маємо приймати дані закони замість того, щоб виносилися судові вироки і здійснювалася спецконфіскація на підставі діючого КПК", - запропонувала нардеп.

Відповідну пропозицію підтримав  нардеп Микола Томенко. "Треба спочатку запросити Генеральну прокуратуру, щоб вони чітко пояснили, в чому проблема. Чому третій рік в Україні не можуть завершити слідство по Януковичам і його поплічникам. На третій рік всі прозріли і зрозуміли, що проблема в законі...Що трапилося із заявою Шокіна, коли будемо голосувати за відставку? Чоловік вже другий місяць просить, щоб ми його відпустили. Десь зник. Тому це принципове питання. Ми зараз закон приймемо, а Шокін далі буде Януковича шукать? Тому і закон, і прокуратура, і відставка генерального прокурора", - закликав нардеп. 

Спікер Верховної Ради Володимир Гройсман повідомив, що сьогодні направив листа генпрокурору з проханням прийти у Раду. "Чекаємо відповіді", - сказав він. 

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада