Луценко і Лещенко посварилися у Раді через "урядові" списки БПП

У Верховній Раді сталася суперечка між лідером фракції БПП Юрієм Луценком та народним депутатом із цієї фракції Сергієм Лещенком
Depo.Влада
2 лютого 2016 12:55
ФОТО: depo.ua

Лещенко повідомив подробиці суперечки, передає depo.ua з посиланням на "Українську правду"

"Усе почалося з претензій Луценка на мою адресу через те, що я оприлюднив список кандидатів в уряд від БПП. Я відповів, що жодного рішення не розголошувати цю інформацію фракція не ухвалювала", - зазначив нардеп.

Крім того, за його словами, наприкінці засідання фракції сам Луценко сказав, що ці прізвища можна артикулювати в пресі як позицію фракції БПП на переговорах з іншими учасниками коаліції.

Лещенко додав, ще одна претензія Луценка стосувалася того, що він начебто озвучив, що фракція вимагає відставки Авакова.

"Я відповів, що відставки Авакова вимагаю я та озвучував таку пропозицію на фракції, на що вчора Луценко відповів, що питання відставки може розглядатися за підсумками звіту уряду", - повідомив Лещенко.

"Завершилося все тим, що Луценко звинуватив мене в некомандній грі, а я його - в тому, що фракція не бореться з корупціонерами, а нагороджує їх посадами", - підсумував Лещенко.

Нагадаємо, що і за даними заступника голови фракції БПП Ігоря Кононенка, фракція має намір підняти питання про відставку міністра внутрішніх справ Арсена Аваков, міністра економічного розвитку і торгівлі Айвараса Абромавичуса і віце-прем'єр-міністра, міністра культури В'ячеслава Кириленка.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада