У Раді хочуть обмежити редагування законопроектів, які готуються до другого читання

Народні депутати ухвалили у першому читанні проект закону про внесення змін до статті 116 Регламенту Верховної Ради України щодо вимог до пропозицій і поправок до законопроекту, що готується до другого читання

За проект №1039-2 проголосували 240 нардепів, передає Depo.ua.

Пропонується, що пропозиції та поправки до законопроекту, який готується до другого читання, можуть вноситися лише до того тексту законопроекту (статей, їх частин, пунктів, речень), який прийнятий Верховною Радою за основу.

Як виняток, головним комітетом може бути прийнято рішення про внесення пропозицій і поправок до тексту в частині, що не була предметом розгляду Верховної Ради у першому читанні, якщо внесення таких пропозицій і поправок зумовлене необхідністю внесення виправлень, уточнень, усунення помилок та/або суперечностей у тексті законопроекту, який готується до другого читання. Пропозиції та поправки до законопроекту, який готується до другого читання, вносяться в 14-денний строк після дня прийняття законопроекту за основу.

До повторного другого читання законопроекту пропозиції та поправки вносяться в 10-денний строк після дня попереднього другого читання і лише до тих статей, їх частин, пунктів, речень законопроекту, що не були прийняті в другому читанні. Пропозиції та поправки до законопроектів, розгляд яких не було завершено Верховною Радою попереднього скликання вносяться в 14-денний строк після дня включення їх до порядку денного першої сесії новообраної Верховної Ради.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook