У Раді ініціюють ТСК щодо втручання Росії у вибори

У Верховній Раді ініціюють створення тимчасової слідчої комісії для розслідування фактів втручання Російської Федерації у виборчий, політичний процес та інформаційний простір України

Про це заявив перший заступник голови фракції "Народний фронт" Андрій Тетерук під час виступу в парламенті, повідомляє Depo.ua з посиланням на Укрінформ.

"Народний фронт" ініціює створення тимчасової слідчої комісії парламенту для розслідування фактів втручання в інформаційний простір України Російською Федерацією та громадянами України, пов'язаними з владою держави-агресора, зокрема агентом Путіна - Медведчуком", - сказав Тетерук.

Він закликав голів фракцій і груп внести пропозиції щодо кандидатур представників до цієї комісії.

"Це буде показово, хто в парламенті за незалежність України, а хто є прихильниками Путіна та його прокремлівських сил", - додав депутат.

Зі свого боку голова фракції НФ Максим Бурбак уточнив, що завданням комісії є "розслідувати не лише вже скоєне, а й не допустити повзучого реваншу в Україні".

"Звісно, ТСК не обмежиться ні Медведчуком, ні антиукраїнськими телеканалами. Водночас переговорник Путіна має становити найбільший інтерес для цієї комісії", - пояснив Бурбак.

Станом на 10:30 19 грудня проекту постанови про створення відповідної ТСК на сайті парламенту не оприлюднено.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна