У президентських виборах Болгарії лідирує представник від партії соціалістів, - екзитпол

Лідером президентської гонки в Болгарії став представник Соціалістичної партії, генерал Румен Радєв, на другому місці – представник правлячої партії ГЕРБ (Громадяни за європейський розвиток Болгарії), спікер парламенту Цецка Цачева
Depo.Влада
6 листопада 2016 21:44
ФОТО: depo.ua

Як пише depo.ua, про такі результати екзит-полів після закриття виборчих дільниць, передає Укрінформ з посиланням на соціологічне агентство "Альфа Рисирч".

"Згідно з опитуваннями, які проводилися на виході з виборчих дільниць після голосування, на виборах президента лідирує Румен Радєв – за нього проголосували 24,8% виборців, на другому місці – Цецка Цачева, що набрала, 23,5% голосів",  -йдеться у повідомленні.

Зазначається, що ненабагато відрізняються і дані, представлені організацією "Геллап": за Румена Радєва проголосували 26,7%, за Цецку Цачеву – 22,5%.

"Проти всіх кандидатів проголосували близько 6% виборців. За результатами екзитполів, чекає другий тур президентських виборів, який пройде 13 листопада", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, що на президентських виборах у Болгарії фіксували рекордну явку виборців, яка склала близько 53%.

Як повідомлялося раніше, 6 листопада, у Болгарії проходили чергові всенародні вибори президента і віце-президента.

Крім того, одночасно із виборами президента проводять референдум, на якому громадяни мають відповісти на кілька запитань: чи згодні вони з введенням процедури обов'язкового голосування на виборах і референдумах; чи підтримують мажоритарну систему на парламентських виборах і чи згодні вони з системою розподілу бюджетних коштів для партій з розрахунку 1 болгарський лев (0,5 євро) за кожен отриманий голос на останніх парламентських виборах.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада