У Порошенка зажадали вибачень від французьких журналістів

Французькі журналісти повинні вибачитися перед президентом України Петром Порошенком за свої висловлювання щодо його промови у Парижі
Depo.Влада
1 грудня 2015 09:50
ФОТО: depo.ua

Про це у "Фейсбуці" написав народний депутат від фракції "Блок Петра Порошенка" Володимир Ар'єв, передає depo.ua.

"Висловлювання французьких журналістів щодо неможливості порівняння терактів в Парижі і щоденних терактів на Донбасі (таке порівняння у своєму виступі 30 листопада в Парижі зробив Порошенко, - ред.) - це безтактність на грані з шовінізмом. Вони повинні вибачитися перед Україною. Можна їх про це ввічливо попросити англійською мовою через їх твіт-акаунти", - написав Ар'єв.

У свою чергу, політексперт Юрій Романенко не знайшов нічого дивного в обуренні французьких журналістів.

"Природно, французам не подобається це порівняння, тому що вони стеляться перед Росією, яка тепер терміново потрібна для боротьби з ІДІЛ. Тому для них неполіткоректно чути такі наїзди на Путіна", - написав він.

"А наші люди-аватарки отримали черговий урок, що на українців дивляться як на людей другого сорту в світі. Є жертви першого рівня, а є - всі інші. 130 загиблих парижан не рівні в їхніх очах декільком тисячам українців, загиблих у війні на Донбасі. Тому я кажу, що нам не потрібно переживати за французів більше, ніж вони переживають за нас", - додав Романенко.

Нагадаємо, що 30 листопада Порошенко на кліматичній конференції в Парижі заявив, що "тероризм, з яким зіткнулася Франція, - це те, з чим щодня бореться Україна протягом останнього 21 місяця". Французьких журналістів обурило те, що Порошенко вдався до теми терактів у Парижі, щоб привернути увагу до України.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада