У Порошенка просять Раду поспішити із "законами МВФ"

Представник президента у парламенті Артур Герасимов заявив, що парламент невідкладно має розглянути законопроекти щодо співпраці з Міжнародним валютним фондом
Depo.Влада
13 червня 2016 14:40
ФОТО: depo.ua

Про це він заявив під час погоджувальної ради в парламенті, передає depo.ua.

"Законопроект реєстраційний номер 3768 про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження системи автоматизованого арешту коштів у цивільному та господарському судочинстві та проект закону реєстраційний номер 2413-а про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо консолідації функцій з державного регулювання ринків фінансових послуг", - сказав представник президента.

Герасимов також наголосив на необхідності розгляду одним із перших на поточному пленарному тижні законопроекту про визначення порядку формування, правового статусу та організації діяльності у відповідності до стандартів ЄС НКРЕКП. За словами Герасимова, відповідний законопроект спрямований на забезпечення виконання умов для отримання другого траншу макрофінансової допомоги від ЄС у розмірі 600 мільйонів євро.

Нагадаємо, МВФ схвалив програму кредитування економіки України з використанням механізму розширеного фінансування (Extended Fund Facility - EFF) загальним обсягом 17,5 млрд дол. строком на 4 роки в березні 2015 року.

Перший транш за новою програмою в обсязі 5 млрд дол. Україна отримала 13 березня, другий, на 1,7 млрд дол., - 4 серпня 2015 року.

На поточний момент сторони погодили всі питання щодо другого перегляду програми реформ, обговоривши різні аспекти монетарної, банківської, антикорупційної політики, пенсійної реформи та приватизації. Разом з тим, власне меморандум, який обумовлює подальші зобов'язання сторін, поки не підписаний.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада