У Порошенка похвалилися, що годуватимуть армію краще і дешевше

Експеримент Міноборони дозволив знизити ціну харчування солдатів, але при цьому розширити їхній раціон
Depo.Влада
25 січня 2016 18:22
ФОТО: depo.ua

Про  харчовий експеримент у "Фейсбуці" написав радник президента Юрій Бірюков, передає depo.ua.

Експеримент проводять у двох військових частинах у Львові та Одесі.

За його словами, експеримент передбачає відмовитись від участі військовослужбовців у кухонних роботах, проведення централізованої закупівлі харчування та здешевлення харчування.

Бірюков повідомив, що раніше Міноборони закуповувало харчі для військових лише у чотирьох фірм.

"Фірми-"годувальниці" продають нам послугу (харчування, продукти, всі супутні витрати) за 69 гривень 68 копійок (курсантська норма), а в ході експерименту ми вийшли на вартість 65 гривень 65 копійок і щодня економимо бюджетні кошти - 4 гривні і 3 копійки на добу. Помножимо на 1672 курсанта? За добу", - написав Бірюков.

Крім того, згадані фірми пропонували вибір із 35 вихідних компонентів (м'ясо, крупа, картопля, цибуля тощо), натомість "у продуктовому каталозі в експериментальних частинах 235 компонентів".

Крім того він нагадав, що минулого тижня конкурс на постачання продуктових наборів виграла компанія METRO Cash&Carry, яка здешевила їх з 58,14 гривні за набір до 43,77 гривні.

"І якщо раніше ми годували на 4 гривні дешевше, порівняно з цінами фірм-"годувальниць", то тепер буде різниця до 20 гривень! На добу! На людину!", - написав Бірюков.

Пост-обращение к фейсбучным волосатожопым мандавошкам и грязи подноготной, а так же к журнашюхам всех мастей! Зацепило...

Опубліковано Юрієм Бирюковим 25 січня 2016 р.

Він також оприлюднив дані аудиту результатів цього продовольчого експерименту, де відзначено, що у солдатів з'явився широкий вибір сезонних фруктів, йогурти, молочні продукти, збільшилась "м'ясна група" та інші новації.

В дополнение к предыдущему посту (https://goo.gl/UCtKea) добавлю часть отчета аудиторов: "При впровадженні експеримент...

Опубліковано Юрієм Бирюковим 25 січня 2016 р.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада