У Порошенка кажуть, що непричетні до зняття з ефіру "Шустер LIVE"

Прес-секретар Президента Святослав Цеголко прокоментував звинувачення щодо нібито причетності Адміністрації Президента до невихіду ток-шоу "Шустер LIVE"
Depo.Влада
20 вересня 2015 20:32
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на Телекритику.

Цеголко заявив, що Адміністрація Президента до цього непричетна. Також він закликав автора і ведучого програми Савіка Шустера оприлюднити докази звинувачень на адресу відомства.

"Журналістське середовище повинно провести власне розслідування, щодо того, що трапилося в п'ятницю ввечері з політичним ток-шоу Савіка Шустера. Як журналіст я для себе трактую це подія однозначно. Як прес-секретар не буду поспішати це озвучувати", - зазначив Цеголко.

"В ефірі прозвучало серйозне звинувачення нібито причетність Адміністрації Президента до невиходу ток-шоу в ефір. Це не відповідає дійсності. Думаю, такі звинувачення, щоб не бути голослівними, вимагають доказів. Тому звертаюся до Савіка Шустера, якщо у нього є такі докази, оприлюднити їх ", - резюмував Цеголко.

Нагадаємо, 18 вересня суспільно-політичне ток-шоу "Шустер LIVE" не вийшло в ефірі "1 + 1". На каналі повідомили, що вирішили перенести ефір: "Канал вважає, що в ситуації, яка виникла в країні в останні кілька днів, суспільство вже вкрай напружено і політизовано, і канал не готовий розпалювати його ще більше". Приблизно в 20:30 програма почала транслюватися в прямому ефірі каналу "112 Україна".

Більше новин читайте на Влада.Depo.ua.