У Полторака підготували стратегічні документи для посилення ЗСУ

У Міністерстві оборони України завершили підготовку основних стратегічних документів оборонного планування
Depo.Влада
25 серпня 2015 12:19
ФОТО: depo.ua

Про це заявила речник Міноборони, полковник Вікторія Кушнір, передає depo.ua.

Так, оборонне відомство підготувало нову редакцію Воєнної доктрини, концепцію розвитку сектору безпеки і оборони, концепцію державної цільової оборонної програми розвитку озброєння та військової техніки Збройних Сил на 2015-2020 роки, а також стратегічний оборонний бюлетень.

Кушнір додала, що на розгляд уряду подали проект державної цільової оборонної програми оптимізації та реорганізації ЗСУ на наступні два роки.

Нагадаємо, перша редакція Воєнної доктрини України була прийнята постановою Верховної Ради 19 жовтня 1993 року, друга - указом президента від 15 червня 2004.

У вересні 2014 року глава Кабміну Арсеній Яценюк анонсував зміни до Воєнної доктрини. За його словами, документ має стати частиною плану "Відновлення України", метою якого є відбудова Донбасу після АТО та поглиблення співпраці з ЄС.

Заступник міністра оборони України Петро Мехед 11 серпня повідомляв про затвердження нової Воєнної доктрини: "Незважаючи на реалії сьогодення, зважаючи на зміну курсу на євроінтеграцію та тісну співпрацю з НАТО, визначили головні загрози, сили і засоби, які необхідні для відбиття можливих сценаріїв розвитку ситуації, і внесли деякі зміни до понятійного апарату". 

Більше новин політики читайте у рубриці Влада.depo.ua.