У Полторака назвали мільярдну суму, витрачену на тил ЗСУ

У 2018 році на потреби Збройних cил України за напрямками тилового забезпечення було передбачено понад 11 млрд гривень

Про це повідомив директор Департаменту державних закупівель та постачання матеріальних ресурсів Міністерства оборони України Володимир Гулєвич, передає Depo.ua з посиланням на прес-службу відомства.

Він також повідомив про проведення 439 процедур закупівель, за результатами яких укладено більше 575 договорів.

"За напрямом продовольчого забезпечення було надано послуг з харчування особовому складу Збройних сил України за 77 чинними договорами на суму понад 3 млрд грн", — сказав Гулєвич.

Серед основних досягнень минулого року у цій сфері він назвав перехід на нову систему продовольчого забезпечення із застосуванням Каталогу продуктів харчування у 72 військових частинах, що дало змогу значно покращити харчування військовослужбовців.

Також було здійснено закупівлю та постачання до військ 288 тисяч комплектів (на суму 67,4 млн грн) нових добових польових наборів продуктів, які включають в себе перші та другі страви у зручному пакуванні в комплекті із безполуменевим розігрівачем.

Крім того, для військових частин було закуплено сучасне технологічне та холодильне обладнання на суму понад 200 млн грн.

За словами посадовця, торік було закуплено більше 140 тисяч тонн пально-мастильних матеріалів на суму понад 4,3 млрд грн.

За напрямом речового забезпечення у 2018 році закуплено та постачено предмети речового майна на суму понад 3,2 млрд грн.

"Майно, яке розроблено та закуповується Міністерством оборони, відповідає сучасним вимогам та не поступається зразкам, які використовуються в арміях країн-членів НАТО", — наголосив представник Міноборони.

Він додав, що торік вперше були закуплені предмети речового майна, які раніше для потреб ЗСУ не постачалися або постачалися за рахунок міжнародної допомоги, а саме: костюм спеціальний для екіпажів бойових машин, різні сумки та підсумки, черевики, універсальна пістолетна кобура.

"Усі предмети речового майна, постачені до військових частин по укладених договорах, мають високу якість, практичні у користуванні та отримали велику кількість позитивних відгуків від військовослужбовців Збройних Сил України", — наголосив Гулєвич.

Нагадаємо, Міністерство оборони у поточному 2019-му році отримало на 8% більше фінансування, аніж в попередньому - 12,7 млрд грн.

Відомо, що Міністерство оборони України планує у поточному році планує почати закупівлю житла та зброї для потреб української армії через систему "Prozorro.Продажі".

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme