У НФ не виключають, що завтра затвердять недоукомплектований Кабмін

На думку народного депутата Вікторії Сюмар ("Народний фронт"), не виключено, що завтра буде затверджено новий Кабінет міністрів не у повному складі
Depo.Влада
13 квітня 2016 20:23
ФОТО: depo.ua

Про це вона повідомила на зборах коаліції, передає depo.ua з посиланням на "112 Україна".

"Не виключено, що без МОЗу може бути проголосований склад Кабміну. Це ускладнює процес, бо тоді треба окремо голосувати відставку Квіташвілі. Але тим не менш, це не гальмуватиме процес затвердження Кабміну", - зазначила вона.

За словами Сюмар, наразі, окрім міністра охорони здоров'я, визначено усіх кандидатів до нового складу Кабінету міністрів.

"Кандидат в прем’єри - Гройсман, перший віце-прем’єр Кубів, і всі міністри, що були вже погоджені фракціями. Всі рішення були прийняті переконливою більшістю голосів. Коаліція продемонструвала, що вона здатна ухвалювати рішення, сподіваюся, що завтра ми можемо це підтвердити і голосуванням", - сказала вона.

Нагадаємо, коаліція затвердила Володимира Гройсмана кандидатом в прем’єри. Також було узгоджено склад Кабміну, крім міністра охорони здоров’я. 

Як відомо, можливими претендентами на посаду голови Міністерства охорони здоров'я є заступник міністра охорони здоров'я Віктор Шафранський, заступник міністра Роман Ілик та директор Інституту серця Борис Тодуров

Читайте також: Призначення уряду Гройсмана (ХРОНІКА)

Більше новин про політичне життя України чи