У Нацполіції заявили про масштабну чистку у Департаменті внутрішньої безпеки

В Національній поліції України заявили про оновлення керівних кадрів в Департаменті внутрішньої безпеки (ДВБ) майже на 90%
Depo.Влада
24 лютого 2016 07:40
ФОТО: depo.ua

Про це йдеться в повідомленні прес-служби Нацполіції, передає depo.ua.

"За результатами атестації керівного складу ДВБ Національної поліції України в центральному апараті оновлено 87,5% керівників", - йдеться в повідомленні.

Крім того, керівництво обласних управлінь після очищення оновилося на 84%.

Як розповіли в поліції, з 25 керівників регіональних управлінь ДВБ в даний час на займаних посадах залишилося всього четверо.

При цьому в НП наполягають, що новопризначені начальники територіальних служб пройшли всі етапи переатестації і ретельну перевірку, в тому числі і на поліграфі.

"Основними завданнями внутрішньої безпеки залишаються виявлення, попередження і припинення кримінальних правопорушень та корупційних діянь, що готуються або вчинені співробітниками органів і підрозділів поліції. Крім того, одним з першочергових завдань також є захист посадових осіб Національної поліції від перешкоджання їм у виконанні службових обов'язків", - нагадали у відомстві.

Як повідомлялося, раніше міністр внутрішніх справ Арсен Аваков повідомив, що переатестація співробітників поліції повинна закінчитися до кінця 2016 року.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада