У Насірова знайшлася ще одна не задекларована квартира у Лондоні

Очільник Державної фіскальної служби Роман Насіров має ще одну квартиру у Лондоні, яку не вказав у своїй декларації про доходи за 2014 рік
Depo.Влада
15 жовтня 2015 10:57
ФОТО: depo.ua

Про це свідчать дані з британського реєстру нерухомості, передає depo.ua з посиланням на "Наші гроші".

Квартира Насірова розташована в будинку Фоллоуфілд по вулиці Леннокс Роуд в Іслінгтонському районі Лондона (район на півночі міста, далеко від центру, але входить в так званий Внутрішній Лондон).

Дані британських ріелторських сайтів говорять про те, що квартира - трикімнатна, і її приблизна вартість на сьогоднішній день складає 241 тисяч фунтів.

Насіров є власником житла на правах leasehold (право ексклюзивного володіння нерухомістю на певний період часу). Він оформив це право у 2005 році і заплатив 120 000 фунтів, гроші були взяті в кредит у банку HSBC Bank PLC.

Варто відзначити, що на момент покупки нерухомості Насіров працював у приватних міжнародних компаніях: директор з розвитку бізнесу фінансових продуктів "Рід Бізнес Інформейшн", директор з розвитку бізнесу в країнах СНД "ДжіРЕс Капітал Маркетс", голова з розвитку бізнесу в країнах СНД "Кантор Фітцджеральд - БіДжіСи ".

У той же час Насіров мав і свій приватний бізнес у Лондоні: у 2005 році він разом з батьком заснував тут компанію "Nasirov LLP".

У Насірова знайшлася ще одна не задекларована квартира у Лондоні - фото 1

У Насірова знайшлася ще одна не задекларована квартира у Лондоні - фото 2

У Насірова знайшлася ще одна не задекларована квартира у Лондоні - фото 3

У Насірова знайшлася ще одна не задекларована квартира у Лондоні - фото 4

У Насірова знайшлася ще одна не задекларована квартира у Лондоні - фото 5

Нагадаємо, раніше стало відомо, що Насіров є власником квартири в Лондоні за адресою "5, 3 Лаймхарбор (Flat 5, 3 Limeharbour). У теж час Насіров спростував дану інформацію.

Більше новин читайте на Влада.depo.ua