У Нафтогазі бояться катастрофи через "некомплект" правління

НАК "Нафтогаз Україна" заявляє про загрозу поточної діяльності компанії, а також підготовки до опалювального сезону через некомплектність правління
Depo.Влада
14 вересня 2016 09:44
ФОТО: depo.ua

При штатній чисельності членів правління НАК п'ять чоловік, наразі працюють тільки три (Олександр Тодійчук помер, а Сергій Перелома звільнений рішенням Апеляційного суду Києва), передає depo.ua з посиланням на прес-службу "Нафтогазу".

"Найближчим часом Андрій Коболєв (голова правління – ред.) повинен знаходитись у тривалому відрядженні для участі у слуханнях в рамках арбітражного провадження у Стокгольмі. Таким чином, напередодні опалювального сезону робота компанії може бути паралізована через відсутність кворуму правління", - підкреслюють у компанії.

При цьому наголошується, що відсторонений від роботи Сергій Перелома раніше відповідав, зокрема, за питання балансування газу, промислову безпеку, реалізацію газу і розрахунки з покупцями газу. "Його відсутність істотно ускладнює процес підготовки до опалювального сезону", - додається в повідомленні.

За даними компанії, уряд поки не заповнив вакантні позиції в правлінні "Нафтогазу", хоча відповідні пропозиції на розгляд подавалися неодноразово.

"Призначення членів правління "Нафтогазу" знаходиться в компетенції уряду. "Нафтогаз" неодноразово подавав на розгляд Кабінету міністрів пропозиції щодо затвердження додаткових членів правління компанії з числа менеджерів вищої ланки групи", - резюмують в компанії.

Нагадаємо, Апеляційний суд Києва усунув Сергія Перелому від виконання обов'язків першого заступника голови НАК "Нафтогаз України".

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада