У МЗС висловили протест через обшуки у будинках кримських татар

МЗС висловлює рішучий протест у зв’язку з проведенням обшуків у будинках кримських татар, неправомірним затриманням та наступним арештом п’яти громадян України
Depo.Влада
13 жовтня 2016 20:21
ФОТО: depo.ua

За аналогією з попередніми резонансними випадками, офіційною підставою їхнього затримання стали безпідставні звинувачення у терористичній діяльності, передає Depo.ua з посиланням на прес-службу МЗС.

"Такі дії Росії є продовженням її репресивної політики, спрямованої на залякування населення півострова з метою подавлення будь-яких проявів інакомислення і громадського спротиву незаконній окупації",- кажуть у МЗС.

У відомстві переконані, що спроби держави-окупанта приховати власне свавілля та зневагу до прав людини за ширмою "боротьби з тероризмом чи екстремізмом" уже давно нікого не вводять в оману. Діючи такими методами, Росія сама власноручно насаджує терор на захопленій внаслідок збройної агресії українській території, сіє там страх і безправ’я, грубо порушує базові норми міжнародного права, демократичні права і свободи.

"МЗС України вимагає негайного звільнення п’яти заарештованих 13 жовтня кримських татар, а також інших громадян України, які незаконно утримуються зараз в неволі російською окупаційною владою.

Закликаємо також міжнародних партнерів України до посилення тиску на Росію з вимогою припинити переслідування і репресії на етнічному та релігійному ґрунті в тимчасово окупованому Криму", - додали у МЗС. 

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада