UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

У МЗС України застерегли від "актів помсти" на Близькому Сході

У Міністерстві закордонних справ (МЗС) України нагадали, що будь-які "акти помсти" можуть стати загрозою для стабільності на Близькому Сході та глобальної безпеки

Про це повідомляє Depo.ua із посиланням на заяву МЗС України.

"В Україні стурбовані триваючою ескалацією ситуації на Близькому Сході після атак на базу операції "Непохитна рішучість" та посольство США в Іраку, а також сьогоднішніх дій у відповідь Сполучених Штатів у Багдаді", – наголошується у заяві відомства.

У МЗС наголосили також, що "Україна виходить з нагальної необхідності запобігти подальшій ескалації та будь-яким актам помсти, які можуть стати загрозою для стабільності регіону та глобальної безпеки".

Нагадаємо, прем'єр-міністр Ізраїлю Біньямін Нетаньягу висловив подяку США та особисто президенту Дональду Трампу за вбивство американськими військово-повітряними силами у Багдаді командувача іранськими силами "аль-Кудс" генерала Касема Сулеймані.

Дещо раніше стало відомо, що Нетаньягу скоротив свій візит до Греції після новини про вбивство Сулеймані.

Водночас посольство США в Іраку закликало американських громадян терміново залишити країну після вбивства іранського генерала та нападу протестувальників на американське диппредставництво.

Довідка: У ніч проти п’ятниці, 3 січня, командувач спеціальних підрозділів "Ель-Кудс" іранського Корпусу вартових ісламської революції Касем Сулеймані та заступник голови іракського шиїтського ополчення Абу Махді аль-Мухандіс були вбиті в результаті ракетного удару в районі летовища Багдада за наказом президента США Дональда Трампа.

Згодом повідомлялося, що іранського генерала вбили за допомогою безпілотника.

Слід зазначити також, що верховний лідер Ірану пригрозив Трампу помстою за вбивство генерала.

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme