У МВС сказали, чим загрожує Кернесу облава ГПУ

На даний момент діючий мер Харкова Геннадій Кернес підозрюється лише по одній справі, додаткових підозр йому не висувалось

Про це повідомив позаштатний радник голови МВС, нардеп Антон Геращенко в ефірі телеканалу "112 Україна", передає depo.ua.

 "Станом на 9 44 хвинили сьогоднішнього дня йому (Кернесу, - ред.) не висунуто додаткових підозр. Поки що він є підозрюваним по одній справі, яке зараза слухаться у полтавському суді щодо викрадення двох активістів Євромайдану, побитті та тортурах", - сказав Геращенко.

"Якщо будуть висунуті йому інші підозри і суд ухвалить рішення, що він винний, у такому разі через кілька місяців  або років він може бути усунений від посали харківського міського голови. І потім мають бути оголошені нові вибори. Але з урахування того, що правосуддя здійснюється нешвидко, то казати, що це буде через неділю, чи місяці неможна", - додав позаштатний радник міністра внутрішніх справ.

Нагадаємо, сьогодні генеральний прокурор Юрій Луценко повідомив про обшуки у  приміщеннях, які належать меру Харкова Геннадію Кернесу та матері депутата Михайла Добкіна.

 

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада