У Мінську провалили переговори щодо обміну полоненими

На черговій зустрічі в Мінську не вдалося досягти консенсусу щодо обміну полоненими між Україною і так званою "ДНР" за формулою "25 на 50"
Depo.Влада
11 березня 2016 14:42
ФОТО: depo.ua

Про це повідомила "омбудсмен" ДНР" Дар'я Морозова, передає depo.ua з посиланням на РІА Новости.

"Від української сторони так і не було відповіді з приводу обміну за формулою "25 на 50". Але ними була запропонована зустрічна пропозиція. Із цієї чисельності був зроблений відбір певних людей в тому самому форматі - "один за двох". На жаль, я не можу назвати зараз кількість, але вони пропонують зробити це поетапно: спочатку обміняти одну партію, потім другу, потім третю", - розповіла Морозова.

За її словами, поки цей варіант розглядається.

Вона зазначила, що "дехто з обмінюваних - осуджені, і без актів про помилування від президента їх не випустять".

"Але ми сподіваємося на те, що вийде знайти вихід у цьому питанні. Нам не вдалося досягти консенсусу, але це не можна назвати провалом", - зауважила вона.

Нагадаємо, що сьогодні в Мінську розпочався черговий раунд переговорів. Зокрема, на порядку денному було питання щодо обміну полоненими між Україною і бойовиками.

Крім того, вчора представник України в гуманітарній підгрупі, нардеп Ірина Геращенко повідомила, що 11 березня в Мінську українська сторона підніме питання допуску українських лікарів до Надії Савченко.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада