У Мін'юсті пояснили, як бути людям, які вже заповнили е-декларації

Людям, які встигли заповнити декларації у електронній системі декларування до 1 вересня 2016 року, повторно подавати документи не доведеться
Depo.Влада
31 серпня 2016 08:46
ФОТО: depo.ua

Про це заявив міністр юстиції Павло Петренко в ефірі "5 каналу", передає depo.ua.

"Національне агентство із запобігання корупції прийняло рішення, що вони зможуть перевірити інформацію, яку вони подали, до 7 вересня, і якщо все гаразд, вони її просто підтверджують і повторно переподавати документи не потрібно. Переконаний, що 1 вересня система запрацює без будь-яких збоїв", - зазначив міністр.

Він також підкреслив, що відтермінувань запуску системи електронного декларування більше не буде і з 1 вересня вона повноцінно запрацює.

"Жодних провалів не повинно бути, тому що в цю ситуацію втрутилося найвище керівництво країни, президент і уряд, тому НАЗК спільно з Держспецзв’язку зроблять все, щоб з 1 вересня система запрацювала в повноцінному режимі і жодних інших відтермінувань не було", - вважає Петренко.

Нагадаємо, 15 серпня система електронного декларування була запущена, не будучи доопрацьованою, зокрема – не маючи необхідного сертифікату.

23 серпня НАЗК закрила доступ до системи е-декларування до 1 вересня.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада