У Мін'юсті пояснили, чому не узгоджено з НАЗК порядок перевірок е-декларацій

Мін'юст не погодив розроблений НАЗК порядок перевірки е-декларацій чиновників, тому що він прописаний дуже поверхнево і у ньому не роз'яснені багато моментів
Depo.Влада
1 грудня 2016 07:42
ФОТО: depo.ua

Про це розповів заступник міністра юстиції Сергій Пєтухов, передає Depo.ua з посиланням на hromadske.ua.

"Цей порядок з наступного року торкнеться близько 800 тис людей по всій країні. І поки він виглядає так: вступна сторінка з одним визначенням, одна сторінка - організація моніторингу, одна сторінка - результати моніторингу. І все", - сказав він.

За його словами, в цій інструкції навіть немає визначення, що таке "образ життя" чиновника, згідно з яким НАЗК планує проводити моніторинг декларацій.

"Ми отримали документ, який дає дуже широкі повноваження "уповноваженим особам, а також незрозуміло, скільки їх буде - а їх може бути сотні по всій країні", - додав Півнів.

Нагадаємо, заступник голови НАЗК Руслан Радецький звинуватив Мін'юст в тому, що воно заблокувало початок перевірки електронних декларацій чиновників

У свою чергу Сергій Пєтухов пояснив, що Мін'юст відмовив НАЗК в реєстрації порядку перевірки декларацій та моніторингу способу життя через порушення в тексті документа.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада