У Медведчука заперечують зв'язок з адвокатом у справі BMW

Прес-секретар Громадського руху "Український вибір" Олег Бабанін спростував інформацію про причетність Анатолія Башловкі, адвоката, який веде справи сім'ї убитого під час погоні пасажира BMW, до діяльності Руху
Depo.Влада
16 лютого 2016 17:23
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на сайт Громадського руху «Український вибір».

«Олександр Равчев написав про те, що один з адвокатів, Анатолій Башловка, який представляє інтереси пасажирів розстріляного BMW, є адвокатом «Українського вибору». Тому що він згадується на сайті vybor.ua. У розділі «Новини», - повідомив Олег Бабанін на своїй сторінці у Фейсбуці.

Також прес-секретар нагадав, що лідер «Українського вибору» Віктор Медведчук довгий час був президентом Спілки адвокатів України, таким чином, практично будь-якого адвоката з досвідом в Україні можна пов'язати з Віктором Медведчуком.

В «Українському виборі» підкреслили, що претензій до діяльності Руху в правовому полі немає. Зокрема, нагадали, що 12 лютого міністр юстиції Павло Петренко в ефірі 5-го каналу заявив, що у СБУ немає фактів протизаконної і антиукраїнської діяльності Руху. Також міністр підкреслив, що заяви «Українського вибору» про помилковість євроінтеграційних прагнень України не є закликом до зміни державного устрою або територіальної цілісності країни.

«Український вибір» завжди працював в правовому полі, орієнтуючись насамперед на Конституцію України. Саме тому спроби розправи і тиску на нас проводяться поза правовим полем: пограбування, зломи, захоплення офісів, залякування і зриви наших заходів. До речі, по всіх цих випадках правоохоронні органи нікого не затримали. І, зрозуміло, незважаючи на тиск, здебільшого, яке благословляє влада, ми будемо продовжувати нашу роботу», - заявили в прес-службі Руху.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що юристи Тарас Ламах та Анатолій Башловка, які захищають учасників смертельної гонки на BMW, мають дуже неоднозначну репутацію.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада