У Краматорську активіста "Правого сектора" відпустили під домашній арешт

Краматорський міський суд обрав запобіжний захід активісту "Правого сектора" та депутату Новогродівської міської ради Костянтину Мусейку, якого підозрюють у співпраці з терористами
Depo.Влада
24 серпня 2015 14:40
ФОТО: depo.ua

Як передає кореспондент Depo.Донбас, згідно з підозрами Служби безпеки України, Мусейко мав тісні зв'язки з терористами організації "ДНР" та планував скоєння терактів на території України.

Для цього ним було обладнано схрони набоїв та зброї. Днями Маріупольський суд дав дозвіл на проведення обшуку в його помешканні. Там правоохоронці знайшли арсенал набоїв та зброю.

За словами самого Мусейка, ці набої належать добровольчим батальйонам "Правого сектора", які розформовували свою базу у Новогродівці та вивозили звідти боєприпаси. Частину цієї зброї було залишено у  Мусейка на відповідальне зберігання.

21 серпня Краматорський міський суд зібрався для обрання запобіжного заходу  Мусейку. Підтримати його до міста приїхало близько 100 активістів від різних патріотичних партій та громадських формувань. Під час суду вони мали намір заявити, що підозрювати у зв'язках з терористами людину, яка з першого дня вела з ними боротьбу та навіть знаходилося у полоні бойовиків - безглуздя. Втім, активістів відмовилися пустити до приміщення суду. Фактично вони увійшли туди силою, коли суддя вже пішов до кімнати нарад.

У підсумку, суд прийняв рішення відпустити Мусейка під домашній арешт, і вже додому він вирушив зі своїми побратимами.

У Краматорську активіста "Правого сектора" відпустили під домашній арешт - фото 1

У Краматорську активіста "Правого сектора" відпустили під домашній арешт - фото 2У Краматорську активіста "Правого сектора" відпустили під домашній арешт - фото 3

У Краматорську активіста "Правого сектора" відпустили під домашній арешт - фото 4