У команді Зеленського зібралися тиснути на Конституційний суд, але не кажуть як

У команди Зеленського є намір змусити КСУ приймати рішення

Про це йдеться у інтерв'ю адвоката Андрія Богдана, передає Depo.ua із посиланням на УП.

Відповідаючи на питання "Чи є намір у команді Зеленського взагалі скасувати люстрацію?", Богдан заявив: "У нас є наміри заставити Конституційний Суд приймати рішення. Які він буде приймати рішення – ми не знаємо і впливати не збираємося".

За його словами, "Конституційний Суд є запобіжником незаконних діянь Верховної Ради, і як тільки вона робить незаконні дії – має спрацьовувати Конституційний Суд".

Адвокат додав, що одне з найважливіших питань в цій державі – заставити працювати Конституційний Суд: "Я не знаю яким способом – можливо вмовляннями, можливо перезагрузкою, можливо оцінкою правоохоронними органами їхньої діяльності – але як тільки він почне працювати, нам не треба буде збирати Майдани з приводу законів 16 січня. Нам не треба буде люструвати людей, які, в принципі, захищали інтереси держави. В нас не буде законів про ті чи інші вибори на догоду парламентської більшості, а не в інтересах суспільства".

Нагадаємо, адвокат олігарха-втікача Ігоря Коломойського та соратник новообраного президента Володимира Зеленського Андрій Богдан розповів, завдяки чому вдалося роздути шалений рейтинг кандидата Зеленського.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна