"Ми показали їм те, що в їхній голові, а не те, що в нашій": Богдан про політтехнології штабу Зеленського

Адвокат олігарха-втікача Ігоря Коломойського та соратник новообраного президента Володимира Зеленського Андрій Богдан розповів, завдяки чому вдалося роздути шалений рейтинг кандидата Зеленського
 

Про це він заявив в інтерв’ю УП, повідомляє Depo.ua.

"Знаєте, багато зіграли тізери до "Слуги народу". Це такі чаянья народу, ми про них говорили ще навесні 2018 року. Ці короткі рекламні ролики, в яких народ бачив на екрані те, що вони говорять на кухні… І мені здається, що ці тізери, ці згадування зіграли цю роль стартового майданчика. Тому що в грудні в нього вже був другий рейтинг. Це без будь-якого оголошення про те, що він іде", - розповів він.

За словами Богдана, вони "пішли зворотнім шляхом".

"Взагалі, наша політична думка, політтехнології всі ґрунтуються на тому, що політтехнологи нав'язують суспільству те, що вони думають. Ми пішли зворотнім шляхом: ми почули, що вони говорять на кухні, і показали їм те, що в їхній голові, а не те, що в нашій", - зізнався він.

Він додав, що "нехитрими, абсолютно законними публікаціями, розмовами, згадуванням імені Володі рейтинг його до грудня, можна казати, зріс у геометричній прогресії протягом року".

"Нам було абсолютно чітко зрозуміло, що якщо людина, не сказавши ні слова, і про це всі говорять, це стає цікаво, всі очікують цього, то з моменту оголошення, що він іде кандидатом в президенти, звичайно, рейтинг має вирости в рази. І в грудні ми бачили перетоки другого туру, в мене вже не було жодного сумніву, що він виграє президентські перегони. Це не те, що ти очікуєш. Це була математична модель соціології в Україні", - сказав Богдан.

 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна