Влада Києва може перенести вибори в райради через критику киянами за високі тарифи

Столичній владі вигідно, щоб вибори у районні ради відбулися у травні або восени
Depo.Влада
3 лютого 2016 14:05
ФОТО: depo.ua

Про це, коментуючи результати опитування серед киян, проведеного в рамках спільного проекту члена Всесвітньої асоціації дослідників громадської думки (WAPOR) "SocioStream AG", видання "Деловая столица" та depo.ua, заявив голова експертної ради SocioStream AG Олександр Медведєв.

"Негативна оцінка киян того, що влада не впоралася з регулюванням тарифів, зумовлює великі ризики для неї у зв’язку з виборами в березні. Тому вибори у будь-якому разі відбудуться, але владі було б вигідно зробити їх тоді, коли в платіжках не будуть такі величезні суми і кияни забудуть про проблему тарифів. Тому вибори владі вигідно провести або в травні, або вже восени", - сказав Медведєв і не виключив, що вибори в райради можуть збігтися з достроковими виборами в парламент, якщо вони відбудуться.

Нагадаємо, що опитування відбулося 21-26 січня 2016 року. Зокрема,  як з'ясувалося, 44% респондентів вважають, що столична влада повністю провалила роботу в галузі регулювання тарифів для населення, і лише 5% опитаних вважають, що столична влада впоралася з цим на всі 100.

Дослідження проводилося серед мешканців Києва старших за 18 років методом особистого інтерв'ю. Середня статистична похибка вибірки не перевищує 3%.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада