У Кабміні розповіли, як наближають Україну до НАТО

У 2015 році український уряд приступив до забезпечення впровадження стандартів НАТО
Depo.Влада
2 лютого 2016 09:28
ФОТО: depo.ua

Про це йдеться у річному звіті Кабінету Міністрів, передає depo.ua.

Прийнято та забезпечено виконання Річної національної програми співробітництва України з НАТО на 2015 рік (Указ Президента України від 23.04.2015 № 238)(заходи Програми виконано на 74,6 %).

17 вересня 2015 р. підписано Імплементаційну угоду між Міністерством оборони та Організацією НАТО з підтримки та постачання (ОНПП) щодо Програми Україна – НАТО з надання допомоги Україні у сфері логістики та стандартизації (набрала чинності з дати підписання), у тому числі розроблено модуль автоматизованої системи обліку та руху матеріальних засобів (за напрямом речового забезпечення); розроблено та затверджено 22 військових стандарти на основі стандартів НАТО (STANAG); в проекті оновленого пакета Цілей партнерства для України на 2016–2021 роки передбачено Цілі партнерства "Реформування системи оборонного планування", "Впровадження стандартів НАТО" та "Система управління національною стандартизацією".

Розроблено та здійснюється виконання імплементаційного плану Багатонаціонального об’єднаного координаційного комітету з питань військового співробітництва та оборонного планування в рамках підкомітету з матеріально-технічного забезпечення щодо створення системи логістичного забезпечення Збройних Сил за стандартами НАТО.

17 грудня 2015 р. підписано Дорожню карту Україна–НАТО з оборонно-технічного співробітництва, якою передбачені основні завдання з впровадження стандартів Альянсу в Україні.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада