У Кабміні провели тренінги з електронного декларування і чекають на 50 тис. декларацій

Секретаріат Кабміну спільно з представниками Програми розвитку ООН в Україні забезпечив проведення тренінгів з електронного декларування для заступників міністрів і керівників центральних органів виконавчої влади
Depo.Влада
20 серпня 2016 14:46
ФОТО: depo.ua

Учасникам тренінгів були надані методичні і практичні рекомендації, а також відповіді на питання, що виникли в ході тестового заповнення декларацій, передає depo.ua із посиланням на прес-службу Кабміну. 

"Відповідно до Закону України "Про запобігання корупції" протягом 60 днів після запуску системи електронного декларування декларацію повинні подати особи, які займають відповідальне та особливо відповідальне становище. Це близько 50 тисяч чиновників, серед яких президент, прем'єр-міністр, члени уряду, народні депутати України, заступники міністрів, керівники центральних органів виконавчої влади та їх заступники. Всі інші державні службовці почнуть заповнювати електронні декларації з 1 січня 2017 року", - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, Міністерство юстиції провело державну реєстрацію рішення Національного агентства із запобігання корупції про запуск системи електронного декларування з 1 вересня.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада