У Гройсмана є сформована позиція щодо відставки Шокіна, але поки що він мовчить

Голова Верховної Ради Володимир Гройсман не задоволений тим, що ніхто по-справжньому не притягнутий до відповідальності за злочини часів Януковича
Depo.Влада
17 листопада 2015 16:40
ФОТО: depo.ua

Про це він сказав у програмі "Лівий берег" із Сонею Кошкіною, передає depo.ua з посиланням на 24tv.ua.

"Я вважав, що, коли йде перезавантаження влади, нова Генеральна прокуратура, інші органи, то почнеться серйозний рух вперед, але через півроку вже люди почали задавати питання: "А чому цього не відбувається?" — зауважив спікер.

У зв’язку з цим Гройсман повідомив, що у випадку, якщо буде подання про відставку Шокіна, він "готовий діяти відповідно до Конституції України" і внесе це подання до порядку денного.

"Я все зроблю для того, щоб це питання було об'єктивно, відповідно до процедури, розглянуте. Коли це буде, я визначуся з тим як я буду голосувати, з приводу відставки Генерального прокурора України", — сказав він.

На уточнювальне запитання, Гройсман відповів, що у нього є сформована позиція щодо голосування про відставку Шокіна, однак висловить він її "тоді, коли буде поставлене це питання".

Нагадаємо,  відставки Шокіна вимагають понад 100 народних депутатів, які в Раді збирають підписи за зміну генпрокурора. Шокіна звинувачують у небажанні боротися з корупцією у вищих ешелонах влади.

Електронна петиція президенту України Петру Порошенку про звільнення генпрокурора Віктора Шокіна станом набрала більше 26 тисяч підписів, з необхідних 25 тисяч.

Більше новин політики читайте на  Depo.Влада