У ГПУ стверджують, що в "документах Корбана" так і записано: "хабар" (ВІДЕО, ФОТО)

У Генеральній прокуратурі України показали ще кілька документів, вилучених під обшуку у лідера партії "УКРОП" Геннадія Корбана, які начебто підтверджують його причетність до незаконного злочинного угрупування, яке, зокрема, займалося рейдерством і хабарництвом
Depo.Влада
22 січня 2016 11:32
ФОТО: depo.ua

Відповідні записки, вилучені в приміщеннях, що належать Корбану, показав прокурор ГПУ Владислав Куценко, передає depo.ua.

"Незважаючи на величезний тиск з боку захисту Корбана, який виходить за межі процесуальних прав, незважаючи на дезінформацію суспільства, яке постійно систематично здійснюється з боку захисту Корбана та окремих ЗМІ, у нас є право згідно з Кримінально-процесуальним кодексом надавати окремі відомості, які стали відомі під час слідчих дій з дозволу слідчого або прокурора", - пояснив прокурор ГПУ Владислав Куценко.

Зокрема, в ГПУ показали документ, який начебто підтверджує факти хабарництва.

"Я продемонструю безпосередньо документ, вилучений у Геннадія Корбана. Тут дуже цікаві розрахунки і витрати, де ви можете побачити, що людина, не соромлячись, пише "хабар колишньому прокурору за знайомство з Катурановим", такий хабар, згідно з документом - 200 дол. Далі "Островському за колишнього прокурора інформація про торги", знову 200 дол., тобто якийсь колишній прокурор у нас за долари надає інформацію. "Надсилання скарг, заяв в прокуратуру МВС СБУ" також є 50 грн. Цікава інформація, тобто це не так важко. Це далеко не найважливіший документ з вилучених нами, це один з тих, який є дозвіл оприлюднити", - зазначили в прокуратурі.

У ГПУ стверджують, що в "документах Корбана" так і записано: "хабар" (ВІДЕО, ФОТО) - фото 1

У ГПУ стверджують, що в "документах Корбана" так і записано: "хабар" (ВІДЕО, ФОТО) - фото 2

Також слідчий з особливо важливих справ ГПУ Микола Макєєв розповів про рейдерські захоплення підприємств в Дніпропетровську і області, схеми яких знайдені у Корбана.

Нагадаємо, що Дніпровський суд відправив Геннадія Корбана під арешт на 60 діб. 31 жовтня СБУ і ГПУ почали спецоперацію з розслідування діяльності Геннадія Корбана. Його підозрюють в організації злочинної групи, яка викрадала людей. Також Корбана підозрюють у розкраданні 40 млн грн, зібраних для волонтерів АТО.

Більше новин політики читайте на  Depo.Влад