У ГПУ обіцяють інкогніто і захист свідкам у справі про збитий "Боїнг"

У всіх країнах, які сформували Міжнародну слідчу групу щодо катастрофи малазійського "Боїнга" на Донбасі, діють програми захисту свідків
Depo.Влада
14 грудня 2016 13:13
ФОТО: depo.ua

Про це заявив перший заступник генерального прокурора України Дмитро Сторожук, передає Depo.ua.

"Це питання обговорюють засекречено, дається  можливість встановлення різних методів допиту, може відбуватися  на різних територіях, може застосовуватися процедура приховування самого свідка, захисту його особисто, для нього і членів родини. Щоб люди, які мають інформацію, не хвилювалися за життя чи здоров’я", - зазначив Сторожу.

Він додав, що, крім того, в Україні існує інститут угоди зі слідством. 

Довідка Depo.ua: "Боїнг-777" авіакомпанії Malaysia Airlines, що виконував рейс МН17 Амстердам (Нідерланди) - Куала-Лумпур (Малайзія), був збитий на Сході України 17 липня. На його борту перебували 298 осіб, всі вони загинули.   

Нідерланди і Малайзія запропонували створити міжнародний трибунал у цій справі. Україна підтримала цю ідею. Єдиною країною, яка виступає категорично проти створення трибуналу, є Росія, хоча вона і звинувачує в катастрофі українських військових.

У жовтні 2015 року Міжнародне розслідування вже довело: "Боїнг" був уражений ракетою з установки "Бук" з території, підконтрольної бойовикам.