Гонтарева не отримала запрошення "на килим" у Раду

Національний банк спростував інформацію про запрошення глави регулятора Валерії Гонтаревої на засідання комітету Верховної Ради з питань фінансової політики та банківської діяльності
Depo.Влада
19 жовтня 2016 10:08
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє прес-служба НБУ на своїй сторінці у Facebook, передає Depo.ua.

У Нацбанку стверджують, що не отримував запрошення на участь у цьому засіданні, нагадавши при цьому, що за останні 12 місяців представники НБУ 28 разів брали участь в засіданнях комітету.

"Представники Національного банку України висловлюють свою готовність й надалі брати активну участь у засіданнях комітету, щоб відповісти на всі запитання депутатів", – заявили у прес-службі регулятора.

Крім того, в НБУ спростували інформацію про те, що засідання комітету 4 жовтня не відбулося через відсутність Гонтаревої. "Згідно з розподілом повноважень між членами правління НБУ, взяти участь у засіданні комітету було доручено заступнику голови НБУ Якову Смолію, про що комітет офіційно було повідомлено 3 жовтня. Засідання комітету не відбулося з не залежних від НБУ причин", – зазначили в НБУ.

Нагадаємо, 19 жовтня позафракційний нардеп Сергій Тарута заявив, що Гонтареву запросили на засідання комітету банківської діяльності 19 жовтня.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада