У Генштабі заявили про початок відведення батальйону ОУН із Пісків

Особовий склад добровольчого батальйону ОУН організовано відводиться від лінії розмежування сторін у селі Піски Донецької області
Depo.Влада
10 квітня 2015 19:49
ФОТО: depo.ua

Про це повідомив в. о. начальника прес-служби Генерального Штабу Збройних Сил України Олексій Мазепа, передає "Укрінформ".

За його словами, це робиться в рамках виконання Мінських домовленостей.

"Керівництвом ЗСУ прийнято рішення щодо відведення особового складу добровольчого батальйону ОУН від лінії розмежування у Пісках. Наразі підрозділи Військової служби правопорядку в ЗСУ проводять процес організованого відведення особового складу добровольчого батальйону ОУН від лінії розмежування сторін", - зазначив він.

Представник Генштабу додав, що перебування добровольчого батальйону ОУН, який офіційно не входить до складу ЗСУ, "не дозволяло Україні повною мірою виконати Мінські домовленості".

"Тож це рішення було прийнято для захисту життя та здоров'я особового складу ЗСУ та безумовного дотримання Мінських домовленостей", - зауважив він.

Мазепа також уточнив, що надалі усьому особовому складу батальйону ОУН  буде запропоновано увійти до складу ЗСУ офіційним шляхом.

Коментуючи повідомлення у ЗМІ про нібито "ультиматум", висунутий добровольчому батальйону, представник Генштабу зазначив: "Який ультиматум? Адже нещодавно командир батальйону Микола Коханівський написав листа керівництву стосовно того, що вони готові виконувати завдання, які ставить перед ними керівництво ЗСУ...Зараз вони отримали розпорядження і вони його виконують".

Як повідомляв depo.ua, сьогодні начальник штабу батальйону ОУН Богдан Тицький на своїй сторінці у "Фейсбуці" написав, що бойова група 93-ї окремої гвардійської механізованої бригади 6-го армійського корпусу Сухопутних військ ЗСУ намагається роззброїти батальйон "ОУН" у Пісках. За його словами, від добровольців "вимагають здати зброю і покинути позиції".

Мітки: Генштаб, ОУН