У БПП вирішили не відпускати Кличка до вересня

Заступник голови парламентської фракції БПП Олексій Гончаренко і народний депутат Дмитро Білоцерковець прогнозують, що партія розгляне заяву мера Києва Віталія Кличка про складання повноважень голови політсили не раніше вересня
Depo.Влада
14 липня 2016 15:39
ФОТО: depo.ua

Про це вони повідомляє depo.ua з посиланням на "Українські новини".

"Поки ніяких розмов про з'їзд немає, і найближчим часом він не планується. Думаю, до вересня нічого не буде", – сказав Гончаренко.

У свою чергу Білоцерковець пояснив, що наразі партія сконцентрована на майбутніх довиборах у Раду в 7 округах, які пройдуть 17 липня.

"До вересня місяця, думаю, це фактично буде важко зробити. Поки з'їзд не планували, партія сконцентрована виключно на семи округах і всі чекають завершення виборів у неділю", – сказав він.

"Після результатів вже можна піднімати це питання, а планування зазвичай займає місяць. Плюс ще будуть вихідні з приводу Дня Незалежності. Тому об'єктивно з'їзд зможе пройти у вересні-жовтні", – додав депутат.

За словами Білоцерковеця, на посаду нового голови партії, серед інших, обговорювалися кандидатури голови фракції БПП в Раді Ігоря Гриніва і першого заступника спікера парламенту Ірини Геращенко.

Нагадаємо, 26 травня Кличко написав заяву про складання повноважень голови БПП "Солідарність", оскільки за новим законом не можна суміщати посаду голови адміністрації і голови або члена політичної парті.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада