У "Батьківщині" не знають, чи проголосують за зняття недоторканності з Онищенка

Фракція "Батьківщина" на своєму засіданні вирішить, чи голосувати за позбавлення недоторканності з нардепа від "Волі народу" Олександра Онищенка
Depo.Влада
29 червня 2016 22:50
ФОТО: depo.ua

 Про це в ефірі "112 Україна" заявив нардеп Сергій Євтушок, передає depo.ua.

Євтушок підкреслив, що перед тим як визначитися щодо голосування, потрібно подивитися, наскільки професійно підготовлено відповідне подання.

"Чи буде проголосовано? Не знаю. Спрогнозую: якщо буде якісне подання, то, можливо, будуть голоси. Ми це будемо розглядати на засіданні фракції, зараз детально дивитися на саме подання, у всіх трьох випадках, і будемо визначатися, як будемо голосувати", - пояснив народний депутат.

Нагадаємо, 29 червня регламентний комітет Верховної Ради вирішив, що питаннязняття недоторканності з нардепа від "Волі народу" Олександра Онищенка може бути поставлене на розгляд парламенту

16 червня у  Верховній Раді зареєстрували подання від ГПУ на зняття недоторканності з Олександра Онищенка. Його підозрюють у тому, що через його фірми відмивали гроші  держкомпанії "Укргазвидобування".

До 20 червня суд арештував на 60 днів всіх 10 осіб, затриманих 15 червня у "газовій справі", в якій фігурує нардеп Олександр Онищенко.  А  28 червня затримали ще керівника ТОВ "Надра Геоцентр" Сергій Свіченка, який підозрюється у створенні злочинної організації і розтраті майна.

За попередніми даними, в результаті викритої газової схеми державі було завдано збитків на рівні 3 млрд грн. З яких 1,6 млрд – це кошти, отримані в результаті перепродажу газу посередниками та виведені через фіктивні підприємства. 1,3 млрд. грн – це несплачена сума ренти за користування надрами.

21 червня, Онищенко сам явився на допит до НАБУ, але там його не чекали. 

Більше новин політики читайте на Depo.Влада