У Бахмуті піймали підприємця, який ретранслював російські телеканали

Співробітники СБУ у Бахмуті на Донеччині викрили підприємця, який встановлював супутникове обладнання з можливістю перегляду російських пропагандистських каналів
Depo.Влада
12 листопада 2016 22:54
ФОТО: depo.ua

Як повідомляє прес-служба СБУ, встановлено, що головний офіс та телекомунікаційне обладнання підприємців розташоване в окупованій Горлівці, передає Depo.Донбас.

Співробітники спецслужби спільно з поліцейськими затримали ділка під час монтажу обладнання в одній з кав’ярень у Бахмуті.

З'ясувалося, що отримавши замовлення, чоловік встановлював клієнтам у підконтрольних українській владі районах супутникове обладнання, "прошите" для перегляду російських каналів. Вартість підключення становила 3 тис. грн, частину грошей зловмисник пересилав керівництву на окуповану територію. 

За наявною інформацією, на території Бахмутського району через супутникове обладнання трансляцію пропагандистських каналів отримують понад 5 тисяч споживачів, у тому числі публічні заклади.

СБУ спільно з іншими правоохоронними та державними органами розпочала комплекс заходів з відключення у користувачів забороненого російського ТБ-контенту.


Більше новин політики читайте на Depo.Влада