У адвоката Онищенка повідомили про скандальну знахідку

Колеги адвоката у справі Олександра Онищенка Андрія Циганкова заявляють, що знайшли в офісі засіб прослуховування
Depo.Влада
6 липня 2016 13:34
ФОТО: depo.ua

Про знайдений пристрій  повідомив колега Циганкова, адвокат Євген Солодко, пише depo.ua з посиланням на "Українську правду".

"Колеги Циганкова вчора після завершення обшуку вирішили ще раз оглянути офіс, підозрюючи, що в офісі можуть бути заяві речі. Пізно увечері у переговорній кімнаті на одному з томів подарункового видання "Свода законов российской империи" знайшли туш і здивувалися", - сказав Солодко..

Згодом адвокати з’ясували, що це засіб прослуховування. "Почали роздивлятися і з’ясувалося, що це спеціальний засіб замаскований під косметику. Зараз підготовлено заяву до СБУ, ми передамо цю річ, хай Служба розбирається, звідки воно з’явилося", - розповів адвокат.

Він припускає, що цей засіб міг з’явитися за місяць до обшуків. "Ми припускаємо, що така річ з’явилась за місяць до обшуку, бо як правило, такі спецзаходи проводяться заздалегідь, тобто зовнішнє спостереження, прослуховування, фіксація кореспонденції передує обшуку чи затриманню", - сказав Солодко..

У свою чергу в НАБУ спростували будь-яку причетність до прослуховування.

"Детективи Бюро діють виключно в межах чинного законодавства. Жодних прослуховуючи пристроїв при проведенні обшуків чи після них не "підкидали", - заявили в НАБУ.

Нагадаємо, 5 липня представники НАБУ провели обшуки в офісі одного з адвокатів нарлепа Олександра Онищенка Андрія Циганкова. 

Сам Циганков повідомив, що наразі перебуває в Німеччині.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада