Тюремник Савченко каже, що вона розкошувала в неволі

З українською льотчицею і народним депутатом Надією Савченко під час її незаконного ув'язнення в Росії поводилися, "як з дитиною"
Depo.Влада
15 серпня 2016 17:20
ФОТО: depo.ua

Про це заявив керівник слідчого ізолятора №3 російського Новочеркаська Олександр Колганов, повідомляє depo.ua з посиланням на "Аргументи і факти".

Повідомляється, що у Савченко в камері було двоярусне металеве ліжко, вікно з видом у двір закладу, з особливостей - новий унітаз-компакт. Начальник СІЗО зазначає, що з Савченко були проблеми, насамперед пов'язані з її голодуванням.

Він додає, що з українкою "няньчилися як з дитям", умовляли її вживати їжу, незважаючи на те, що харчування в СІЗО, за його словами, хороше. "Коли в СРСР я проходив строкову службу, то тоді нас годували гірше, ніж тут", - стверджує полковник, додаючи, що Савченко з СІЗО вийшла з вагою 72 кг - аналогічною вазі при вступі.

Також Колганов зазначив, що український нардеп під час свого перебування в СІЗО дивилася новини по каналу "Росія 24", після чого обговорювала і коментувала їх, висловлюючи власну думку.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада