Тягнибок готовий до очної ставки з Януковичем

Екс-нардеп Олег Тягнибок готовий зустрітися з Віктором Януковичем для проведення очної ставки, якщо це буде необхідно слідству
Depo.Влада
17 серпня 2016 19:43
ФОТО: depo.ua

Про це він заявив в ефірі "112 Україна", передає depo.ua.

"У мене немає бажання зустрічатися з Януковичем, але, якщо потрібно буде для слідства, я готовий, в тому числі, і на зустрічі, особисті або через чати. На мою думку, ведеться певна адвокатська гра: або якусь інформацію хочуть озвучити, або затягувати час, або організовувати якісь шоу, або пропаганду. Зрештою, очна ставка повинна бути очною, а не заочною", - заявив Тягнибок.

На думку депутата, Україна повинна вимагати від Росії екстрадиції Януковича, щоб той перебував у залі засідань під час суду.

"Очна ставка повинна відбутися за всіма законами України. Краще, щоб Україна вимагала від Росії екстрадиції Януковича, краще, якщо він буде перебувати в залі судових засідань", - вважає Олег Тягнибок.

Нагадаємо, Янукович вимагав очної ставки з Порошенком, Яценюком та іншими українськими політиками по "справі про Майдан". Як повідомив адвокат Януковича, прокуратура вчора, 16 серпня, отримала відповідне клопотання.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада