Турки пообіцяли кримським татарами разом боротися за звільнення півострову

Туреччина ніколи не визнавала і не визнає незаконну анексію Криму, тож разом з Україною допомагатиме кримськими татарам продовжувати боротьбу з окупантами
Depo.Влада
18 травня 2015 18:53
ФОТО: depo.ua

На цьому наголосив міністр закордонних справ Туреччини Мевлюта Чавушоглу на вечорі-реквіємі у зв'язку з Днем боротьби за права кримськотатарського народу та 71-ми роковинами депортації, передає depo.ua з посиланням на "Укрінформ".

"В українських татар є тільки одна мета - жити так, як подобає людині і жити на Батьківщині. Ми завжди протягом історії на будь-якому етапі життя допомагали кримським татарам і були поряд з ними в досягненні цієї мети. Я хочу наголосити, що ми ніколи не визнавали і не визнаємо незаконну анексію Криму", - сказав Чавушоглу.

Він також нагадав про нещодавній візит турецької делегації до Криму, завдяки чому вдалося дізнатися про нагальні проблеми.

"Ми мали можливість безпосередньо від кримських татар дізнатися про їхні проблеми, які вони переживають. І ми будемо разом з Україною допомагати кримським татарам і будемо продовжувати бути з ними у їхній боротьбі. Дуже яскравим показником цього є наша присутність тут, тому що турецький і українським народ завжди був поряд з кримськими татарами", - наголосив міністр.

Мітки: