Туреччина налаштована на співпрацю з Україною, - Джемілєв

Туреччина рішуче налаштована на економічне співробітництво з Україною, країни можуть підписати угоду про вільну економічну зону
Depo.Влада
18 грудня 2015 22:17
ФОТО: depo.ua

Про це, заявив уповноважений президента України у справах кримських татар Мустафа Джемілєв, коментуючи результати робочої поїздки лідерів кримських татар до Туреччини, повідомляє depo.ua з посиланням на "Крим.Реаліі".

За його словами, на зустрічі з керівництвом Турецької Республіки, в основному, обговорювали розвиток взаємовідносин між Україною та Туреччиною, в тому числі, робочі поїздки керівників цих країн.

"Обговорювали, можливість підписання угоди про вільну економічну зону між Україною і Туреччиною. Це вони дуже добре сприйняли, там така рішучість тісно співпрацювати з Україною. Найближчим часом, напевно, в січні-початку лютого прем'єр-міністр приїде в Україну, потім десь на початку березня, напевно, Порошенко приїде до Анкари. Одним словом, будемо розвивати наші відносини. Прийом був дуже теплий, доброзичливий", - розповів Мустафа Джемілєв.

Він анонсував проведення форуму для підприємців з Туреччини та України.

"Ми, напевно, зберемо бізнесменів - турецьких і українських - і будемо обговорювати на цьому форумі питання тісних взаємин з Турецькою Республікою", - сказав Джемілєв.

За його словами, також на зустрічі обговорювали питання про позицію турецької делегації в Парламентській асамблеї Ради Європи і необхідності координувати її дії з урахуванням української позиції.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада