Турчинов вірить у сильну армію, а не в діалоги з Росією

Новообраний секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов не вірить у те, що Мінські домовленості допоможуть звільнити захоплені українські території
Depo.Влада
19 грудня 2014 10:14
ФОТО: depo.ua
Турчинов вірить у сильну армію, а не в діалоги з Росією
Турчинов вірить у сильну армію, а не в діалоги з Росією

Про це він заявив в інтерв'ю ЛІГАБізнесІнформ, передає depo.ua.

На думку Турчинова, єдиним механізмом, який може змусити Росію виконувати домовленості, у тому числі і мінські, а також змусити звільнити захоплені території - це сильна армія і сильна країна.

«Іншого механізму немає. Я не вірю в дипломатію щодо РФ. Не вірю, що вони підуть, злякавшись тиску наших союзників. Тільки сильна українська армія змусить їх забратися з нашої території», - сказав секретар РНБО.

Водночас Турчинов зазначив, що санкції проти РФ і система економічного тиску за допомогою зниження вартості енергоносіїв дали свій результат.

Нагадаємо, 16 грудня президент України Петро Порошенко своїм указом призначив Турчинова на посаду секретаря Ради національної безпеки і оборони України.
18 грудня він відлетів з робочою поїздкою в зону АТО на нараду з керівництвом силових міністерств і відомств, а також з інспекцією передових рубежів і підрозділів ЗСУ, розташованих уздовж лінії зіткнення.