Турчинов в Раді розповів про два сценарії Кремля по знищенню України

Сьогодні існують два негативних сценарії знищення незалежності України, які розробляються в Російській Федерації
Depo.Влада
15 січня 2015 11:33
ФОТО: depo.ua
Турчинов в Раді розповів про два сценарії Кремля по знищенню України
Турчинов в Раді розповів про два сценарії Кремля по знищенню України

Про це у залі Верховної Ради України повідомив секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов, який представляє в парламенті указ президента про проведення мобілізації, перадает depo.ua.

За його словами, перший сценарій - відновлення ворогом широкомасштабних бойових дій і наступ за участю військових формувань Російської Федерації, що може призвести до континентальної війні.

Другий сценарій - не допустити врегулювання ситуації в Україні, активізація терористичної діяльності, виснаження економічного потенціалу нашої країни.

За словами Турчинова, на кордоні з Україною Російська Федерація зібрала понад 50 тис. військових і, зокрема, більше 300 танків, близько 1800 бойових машин, до 360 бойових літаків і вертольотів.

У той же час, за словами секретаря РНБО, протягом минулого року в українську армію поставлені 740 одиниць військової техніки.

Як повідомляв depo.ua, вчора Порошенко також підписав указ про проведення трьох хвиль мобілізації і передав цей документ до Верховної Ради.