Турчинов сподівається на летальну зброю від Трампа

В України є шанс отримати летальну зброю за президентства у США Дональда Трампа
Depo.Влада
30 листопада 2016 12:57
ФОТО: depo.ua

Таку думку в інтервю "Інерфакс-Україна" висловив секретар РНБО Олександр Турчинов, передає Depo.ua.

"Дональд Трамп обирався від республіканців. Позиція Республіканської партії в питаннях України досить чітка і послідовна. Всі їх голосування в Конгресі, і в Сенаті - цього однозначне підтвердження. Сподіваюся, що президент Трамп буде послідовно проводити політику своєї політичної сили", -  сказав він.

Водночас Турчинов сподівається, що Трамп буде ознайомлений зі змістом Будапештського меморандуму, підписаного його попередниками, де чітко записано зобов'язання США забезпечити територіальну цілісність і безпеку України.

"Я переконаний, що, всі сторони повинні виконати взяті на себе зобов'язання. Сподіваюся, очікування Росії, що Штати будуть закривати очі на їх терористичну діяльність не виправдаються, і їх бравада зміниться черговою істерикою. Сподіваюся також, що новий президент буде працювати в інтересах своєї країни, і в інтересах цивілізованого світу. А весь цивілізований світ зацікавлений припинити рішення політичних питань військовим шляхом, припинити перекроювання кордонів, припинити военні конфлікти. А це, в свою чергу, можливо якщо агресію будуть не обговорювати і обговорювати, а жорстко присікати", -  сказав секретар РНБО.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада